Anna Riabukha

Agent nieruchomości

Obsługa możliwa w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim

Ogłoszenia

 • Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2

  Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2

  Krystyny i Mariana Barskich, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

  410 000 zł

  • 39 m²
  • 2 piętro/3 piętra

  Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na modelowym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku i ma ekspozycję okien na wschód.

  Budynek Spirala Czasu, zlokalizowany przy ulicy Krystyny i Mariana Barskich, został wybudowany przez renomowanego dewelopera Archicom w 2017 roku. Otoczony jest nowymi budynkami o interesującej architekturze.

  Spacer wirtualny: ***

  [MIESZKANIE]

  To mieszkanie o powierzchni 38,87 m2 składa się z przedpokoju (4,55 m2), sypialni (10,84 m2), salonu z aneksem kuchennym (19,12 m2), łazienki (4,36 m2) oraz balkonu (3,6 m2). Cena obejmuje meble i sprzęty RTV i AGD, takie jak duże zabudowane szafy, pralka, łóżko, kompletnie wyposażona kuchnia, lodówka, telewizor, kanapa i szafa w salonie.

  [UDOGODNIENIA]

  Osiedle oferuje wiele udogodnień, w tym rowerownię na poziomie 0, siłownię na poziomie 1, patio na dachu budynku, ogólnodostępne miejsca postojowe oraz windę.

  [OPŁATY]

  Czynsz i opłaty eksploatacyjne wynoszą 550 zł, a koszty za prąd są naliczane według zużycia.

  [LOKALIZACJA]

  Mieszkanie znajduje się w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego (tramwaje 3, 10, 20) oraz zjazdu z obwodnicy A8 (Wrocław Stadion). Dojazd do Rynku samochodem zajmuje około 20 minut, a tramwajem około 25 minut.

  W najbliższej okolicy znajdują się Stadion Miejski, kąpielisko Glinianki, przystanki kolejowe Wrocław Stadion i Wrocław Żerniki, las Kuźnicki, Lidl, szpital im. T. Marciniaka. Na terenie osiedla Nowe Żerniki znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, centrum medyczne, gabinet stomatologiczny, przedszkole, prywatna szkoła podstawowa i pojawiają się nowe punkty usługowe.

  Między budynkami osiedla Nowe Żerniki znajdują się niepowtarzalne miejsca do spacerów i relaksu w otoczeniu zieleni i nowoczesnej architektury.

  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o telefon lub odwiedzenie strony internetowej agencji.

  ---

  *Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Informacja przekazana przez biuro nieruchomości KN Premium uważana jest za dokładną i rzetelną, lecz nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.