Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 idPLM

map-marker-outlineKrystyny i Mariana Barskich, Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE label_outlineKupić mieszkanie. Wrocław

410 000 zł

  • size 39 m²
  • floors 2 piętro/3 piętra
Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na modelowym osiedlu WUWA2

Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone na modelowym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku i ma ekspozycję okien na wschód.

Budynek Spirala Czasu, zlokalizowany przy ulicy Krystyny i Mariana Barskich, został wybudowany przez renomowanego dewelopera Archicom w 2017 roku. Otoczony jest nowymi budynkami o interesującej architekturze.

Spacer wirtualny: ***

[MIESZKANIE]

To mieszkanie o powierzchni 38,87 m2 składa się z przedpokoju (4,55 m2), sypialni (10,84 m2), salonu z aneksem kuchennym (19,12 m2), łazienki (4,36 m2) oraz balkonu (3,6 m2). Cena obejmuje meble i sprzęty RTV i AGD, takie jak duże zabudowane szafy, pralka, łóżko, kompletnie wyposażona kuchnia, lodówka, telewizor, kanapa i szafa w salonie.

[UDOGODNIENIA]

Osiedle oferuje wiele udogodnień, w tym rowerownię na poziomie 0, siłownię na poziomie 1, patio na dachu budynku, ogólnodostępne miejsca postojowe oraz windę.

[OPŁATY]

Czynsz i opłaty eksploatacyjne wynoszą 550 zł, a koszty za prąd są naliczane według zużycia.

[LOKALIZACJA]

Mieszkanie znajduje się w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego (tramwaje 3, 10, 20) oraz zjazdu z obwodnicy A8 (Wrocław Stadion). Dojazd do Rynku samochodem zajmuje około 20 minut, a tramwajem około 25 minut.

W najbliższej okolicy znajdują się Stadion Miejski, kąpielisko Glinianki, przystanki kolejowe Wrocław Stadion i Wrocław Żerniki, las Kuźnicki, Lidl, szpital im. T. Marciniaka. Na terenie osiedla Nowe Żerniki znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, centrum medyczne, gabinet stomatologiczny, przedszkole, prywatna szkoła podstawowa i pojawiają się nowe punkty usługowe.

Między budynkami osiedla Nowe Żerniki znajdują się niepowtarzalne miejsca do spacerów i relaksu w otoczeniu zieleni i nowoczesnej architektury.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o telefon lub odwiedzenie strony internetowej agencji.

---

*Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Informacja przekazana przez biuro nieruchomości KN Premium uważana jest za dokładną i rzetelną, lecz nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Ogólne informacje

Ilość sypialeń
1
Cała powierzchnia; m²
38,87
Piętro
2 piętro
Liczba pięter w budynku
3 piętra

Cena i ważne warunki

Cena
410 000 zł
Koszt m²
10 548 zł

Informacje identyfikacyjne

Link
ID obiektu / kod reklamy
KN320152

Informacje kontaktowe

Anna RiabukhaAgent nieruchomości Wszystkie ogłoszenia użytkownika