Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania idPLZ

map-marker-outlineStrzałowa ul., Stare Miasto, Poznań, WIELKOPOLSKIE label_outlineKupić nieruchomość medyczną. Strzałowa, Poznań ul..

1 050 000 zł

  • size 172 m²
  • floors piwnica
Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania Lokal Gastronomiczny na Sprzedaż w Centrum Poznania

Czy poszukujesz idealnego miejsca na otwarcie swojej pierwszej restauracji lub kawiarni? Może planujesz rozszerzyć swoją działalność o nową lokalizację? Oferowany lokal przy ulicy Strzałowej 7 może zainteresować Cię jako opcja zakupu lub wynajmu.

LOKALIZACJA: Ulica Strzałowa położona jest w sercu Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie poznańskiego Deptaku (ul. Półwiejska), Starego Browaru oraz Starego Rynku. Rewitalizujące się otoczenie Deptaku obfituje w popularne miejsca spotkań kulinar­nych i kulturalnych. Cicha okolica zachęca do oderwania się od zgiełku Starego Rynku i sąsiednich ulic, gdzie tętnią życiem knajpy, bary i restauracje.

Nieruchomość: Lokal mieści się na poziomie -1 w kamienicy przy ul. Strzałowej 7 w Poznaniu. Położenie na tym poziomie ujawniło ceglane ściany, nadając lokalom ciekawy charakter. Składa się z łącznie 17 pomieszczeń, aktualnie wykorzystywanych do prowadzenia działalności.

Obecnie lokal jest wynajmowany na okres 5 lat, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość generowania dochodu z najmu od obecnego najemcy.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Ogólne informacje

Rodzaj przestrzeni
pomieszczenie
Cała powierzchnia; m²
172,49
Piętro
piwnica

Cena i ważne warunki

Cena
1 050 000 zł
Koszt m²
6 087 zł

Informacje identyfikacyjne

Link

Informacje kontaktowe