Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce idPLK

map-marker-outlineBiałołęka, Warszawa, MAZOWIECKIE label_outlineKupić nieruchomość komercyjną. Białołęka, Warszawa

39 100 000 zł

  • size 6 584 m²
  • floors 3 piętra
Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce Nowoczesny Obiekt Magazynowo-Biurowy na Białołęce

Z przyjemnością prezentuję Państwu obiekt magazynowo-biurowy na warszawskiej Białołęce, dostępny na sprzedaż.

Obiekt:

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - funkcje biurowe, magazynowe i produkcyjne. Budynek biurowy (2820 m2) z pomieszczeniami biurowymi oraz częścią mieszkalno-socjalną dla pracowników i menedżerów. Połączony z jednym z budynków magazynowych (1164 m2). Pozostałe hale o powierzchni 1000, 700 i 900 m2 p.u. Zróżnicowana wysokość magazynów od 6 do 9 m. Siatka słupów: hale 1, 2 i 3 - 10m x 7m, Hala 5 - 12m x 18m. Nośność posadzki 50kN/m2. Duży teren umożliwiający swobodne poruszanie się i parkowanie samochodów TIR. Ochrona terenu, ogrodzenie, monitoring. Dane Techniczne:

Obecny przydział mocy: 270 kW, z możliwością podniesienia do 600 kW. Wszystkie media miejskie, kotłownia gazowa. Nieruchomość:

Trójkondygnacyjna część biurowo-socjalna o wysokości 12,00 m. Konstrukcja żelbetonowa monolityczna. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna. Wysokości pomieszczeń na parterze od 2,50m do 4,10m, na piętrach od 2,50m do 3,27m. Hala magazynowa o wysokości 6,67m, konstrukcja żelbetonowa prefabrykowana. Lokalizacja:

Doskonała inwestycja na Białołęce. Możliwość rozbudowy obiektu lub wynajęcia części powierzchni. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz na prezentację tego nowoczesnego kompleksu

Ogólne informacje

Rodzaj przestrzeni
pomieszczenie
Cała powierzchnia; m²
6 584
Wysokość; m
9
Ilość kondygnacji budynku
3 piętra
Liczba pięter w budynku
3 piętra
Miejsce postojowe
  • miejsce postojowe na dworze
Parking i przechowywanie transportu
  • parkowanie samochodów
Stan obiektu
dobry

Cena i ważne warunki

Cena
39 100 000 zł
Koszt m²
5 939 zł

Informacje identyfikacyjne

Link
ID obiektu / kod reklamy
769/OMS/MAX

Informacje kontaktowe

Aleksander Skirmuntt Wszystkie ogłoszenia użytkownika