Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia idPLCC

map-marker-outlineUlica Bosmańska, Gdynia Oksywie, Gdynia, POMORSKIE label_outlineKupić biuro. Gdynia

1 279 000 zł

  • size 135 m²
  • floors 1 piętro/3 piętra
Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż - 135,35 m2, ul. Bosmańska, Gdynia

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 135,35 m2, zlokalizowany przy ulicy Bosmańskiej w Gdyni Oksywie. Inwestycja ATAL Bosmańska to osiedle zamknięte i monitorowane.

Lokal składa się z:

sali sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego, dodatkowego pomieszczenia, łazienki.

Do lokalu przynależą dwa miejsca naziemne.

Lokal doskonale sprawdzi się jako przestrzeń dla gabinetów lekarskich, apteki, gabinetów medycyny estetycznej, przedszkola, sklepu, kawiarni, itp. Wnętrze pozostawione do własnej aranżacji, w lokalu już wykonane podłogi, ściany i łazienka.

Lokal jest bardzo dobrze widoczny z zewnątrz dzięki dużym przeszkleniom.

Inwestycja zlokalizowana jest w rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe, placówki edukacyjne oraz jednostki służby zdrowia. Istnieje ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. Akademia Marynarki Wojennej wraz z jej sportowym i edukacyjnym zapleczem znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru.

Przez pobliską Estakadę Kwiatkowskiego można szybko dojechać zarówno do centrum Gdyni, jak i na Obwodnicę Trójmiasta, co umożliwia łatwe poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej. Dojazd samochodem do Śródmieścia Gdyni zajmuje około 15 minut, a Estakada Kwiatkowskiego znajduje się w odległości 4 km. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i linie autobusowe

Ogólne informacje

Rodzaje powierzchni biurowej
biuro tradycyjne
Rodzaj przestrzeni
pomieszczenie
Układ pokoju
kombinowane
Cała powierzchnia; m²
135,35
Piętro
1 piętro
Ilość kondygnacji budynku
3 piętra
Liczba pięter w budynku
3 piętra
Wykończenie ścian
  • beton
Typ budynku
pomieszczenie w budynku mieszkalnym
Wyposażenie meblowe
nie wyposażone

Cena i ważne warunki

Cena
1 279 000 zł
Koszt m²
9 450 zł

Informacje identyfikacyjne

Link
ID obiektu / kod reklamy
621574

Informacje kontaktowe