Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie idPLG

map-marker-outlineUL. APENIŃSKA, Bemowo, Warszawa, MAZOWIECKIE label_outlineKupić mieszkanie. Bemowo, Warszawa

920 000 zł

  • size 61/41/7 m²
  • floors 3 piętro/3 piętra
Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie Komfortowe Mieszkanie z Miejscem Parkingowym na Bemowie

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z trzema pokojami i miejscem parkingowym, zlokalizowane przy ul. Apenińska, Bemowo, Warszawa.

Mieszkanie:

Przestronny salon (ok. 19 m2) z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (po ok. 11 m2 każda). Jasna kuchnia (ok. 7 m2). Łazienka. Oddzielne WC. Przedpokój. Całkowita powierzchnia wynosi 61,38 m2.

Dwustronne mieszkanie - okna z dużego pokoju, kuchni i jednej sypialni wychodzą na południowy wschód, a z drugiej sypialni na północny wschód.

Po gruntownym remoncie: nowe instalacje (w tym elektryczne), okna, drzwi (zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne), podłogi. Również kuchnia, łazienka i WC przeszły renowację.

Mieszkanie w doskonałym stanie, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Meble i sprzęty widoczne na zdjęciach w cenie.

Dodatki:

Duża piwnica (ok. 6 m2). Miejsce parkingowe przed budynkiem. Budynek i Osiedle:

Pierwsze piętro w niskim bloku z 1985 r. po termoizolacji i remoncie elewacji. Czyste, odnowione klatki schodowe. Wokół budynku dużo zadbanej zieleni. Zarządzane przez aktywną wspólnotę. Lokalizacja:

Doskonale skomunikowana część Bemowa, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. 3 przystanki tramwajem do metra. Sklepy, punkty usługowe, żłobek, przedszkole i szkoła w okolicy. Basen, hala sportowa i tereny rekreacyjne w pobliżu. Gotowe do prezentacji. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Zapraszam!

Możliwość finansowania poprzez kredyt

Ogólne informacje

Ilość sypialeń
2
Układ pokoju
kombinowane
Kuchnia
osobna
Liczba toalet / łazienek
1
Typ łazienki / toalety
łazienka i toaleta razem
Cała powierzchnia; m²
61,38
Powierzchnia pokoi; m²
41
Powierzchnia kuchni; m²
7
Piętro
3 piętro
Liczba pięter w budynku
3 piętra
Przestrzeń na zewnątrz
  • balkon
Konstrukcje
  • piwnica
Stan obiektu
bardzo dobry
Ostatnio remontowano
2023
Nowobudowa
nie

Cena i ważne warunki

Cena
920 000 zł
Koszt m²
14 989 zł

Informacje identyfikacyjne

Link
ID obiektu / kod reklamy
60191/MS/MAX

Informacje kontaktowe