Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto) idPLN

map-marker-outlineDolna Panny Marii ul., Lublin, LUBELSKIE label_outlineKupić grunt pod budownictwo mieszkaniowe. Dolna Panny Marii, Lublin ul..

1 850 200 zł

  Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto) Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto) Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto) Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto) Sprzedaż działki budowlanej w centrum Lublina (Stare Miasto)

  Działka o powierzchni 0,067 ha w historycznej części Lublina, "Stare Miasto", 600 m od Bram Krakowskich, wejście do "Starego Miasta". Uzyskano warunki zabudowy pod budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego o powierzchni mieszkalnej 960 m2 + parking podziemny. Przeprowadzono badania geologiczne. Możliwa budowa niewielkich mieszkań o powierzchni około 30 m2 (aktualnych zarówno dla studentów, jak i inwestorów) lub apart-hotelu. Pomagamy w założeniu firmy w Polsce w celu uregulowania działki i dalszego wsparcia. Możliwe zarządzanie projektem, praca z architektem, uzgadnianie projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę. Szczegółowe obliczenia i model finansowy są w trakcie negocjacji z rzeczywistym inwestorem.

  Pozyskiwanie finansowania na budowę, organizacja sprzedaży

  Ogólne informacje

  Pole działki; ha
  0,07
  Długość; m
  31
  Szerokość; m
  19
  Relief
  pochyły
  Grunt
  piaszczysty
  Drogi dojazdowe
  asfaltowany podjazd
  Źródło zasilania
  • scentralizowanie zasilanie
  Dostawa gazu
  tak
  Źródło dostawy gazu
  • scentralizowane zaopatrzenie
  Zaopatrzenie w wodę
  tak

  Cena i ważne warunki

  Cena
  1 850 200 zł

  Informacje kontaktowe